40 haftalık hamilelik süresince sizin yanınızdayız

Gebeliğin 40. haftası

Gebeliğin 40. haftası

GEBELİĞİN 40. HAFTASI

40. hafta evet mutlu son haftası bebeğinize kavuşacağınız tarih işte bu bu hafta içinde bebeğinizi doğuracaksınız. Doktorunuzla irtibatta olacak ve muhtemel gün belirlenmesine gerek kalmadan bu hafta içinde doğum gerçekleşiyor olacaktır. Sizde anne olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor olacaksınız.
Endişelenmeyin,korkmayın ve her şeyi gidişatına bırakın çok mutlu olacaksınız ve çok sevineceksiniz. 9 aylık bir süreci tamamladınız ve bu büyük bir süreç bebeğinizin her anını gördünüz gelişimini, değişimini, büyümesini her aşamasında yanında oldunuz ve bundan sonrada yanında olacaksınız. Baba adayının en mutlu olduğu ve en çok da huzursuz olduğu doğum haftası özellikle kendilerini kasmaktan konuşamaz duruma gelebilirler.
Bu durumda sizde aile sakinleri de baba adayını heyecanını azaltabilir ve en mutlu anın bu an olduğunu hatırlatabilirsiniz. Birçok normal doğum şekli var.. lokal anestezi, spiral anestezi, epidural anestezi bu durumlara doktorunuzla birlikte karar vererek doğum gerçekleştiriyor olacaksınız. Hayırlı doğumlar

Bu Haber 196.200 kez okunmuştur.

Eklenme Tarihi : 19.06.2012 Sal 01 : 19

YORUM YAZ

Henüz yorum yapılmamış.