reklam-alani
40 haftalık hamilelik süresince sizin yanınızdayız

1 kişiye ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabını ” hediye veriyoruz

1 kişiye ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabını ” hediye veriyoruz

Sitemizde ziyaretçilerimize hediye vermeye devam ediyoruz  Tracy Hogg’un dünyada satış rekorları kıran  ” Yeni Annelere Mucize ÇözümlerKitabını bu konuya yorum yazan bir kişiye hediye edeceğiz.Kargo ücreti de bizim tarafımızda karşılanacaktır.

KİTABIN TANITIMI

Tracy Hogg… “Bebeklere Fısıldayan” mucize kadın… Onunla bebek bakımı konusunda en çok satan kitap olan Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ile tanıştınız. Mucizelerine şahit oldunuz. Onun yolundan ilerleyerek bebek bakımı konusunda kendi mucizelerinizi yarattınız. Kitabın DVD’si destek kuvvet olarak ardından geldi. Sonra Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler kitabı geldi. Büyümeye başlayan bebeğinizin değişen sorunları için gene yardımınıza Tracy koştu. Ve şimdi de “Yeni Annelere Mucize Çözümler” kitabıyla Tracy Hogg geri dönüyor! ve siz ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg’un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

►Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?

►Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız…)

►Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz… Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?

►Tracy’nin Üç Gün Sihri… Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?

Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan “Yeni Annelere Mucize Çözümler”, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

“Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor -çocuklarının huyunu daha hayatlarının erken döneminde kavrayabilme becerisi…”

anne

Yeni Annelere Mucize Çözümler ;Kitabını bu yazımızı altına 26.04.2014 tarihine kadar yorum bırakan ziyaretçilerimiz arasından çekilişle bir kişiye vereceğiz.

KİTAP KAZANAN ZİYARETÇİMİZ

Kitap çekilisi random org üzerinden yapıldı.Hediye kazanan ziyaretçimiz.

Hediye kazanan ziyareçimiz 6. yorumu yazan :Çiğdem

Asıl talihliler 1 hafta içinde geri dönmezse hediye kitap sıradaki yedek talihliye gönderilecek.

Yedek talihlimiz 6.yorumu yazan Birsen

 

Bu Haber 1.133 kez okunmuştur.

Eklenme Tarihi : 14.04.2015 Sal 11 : 14

YORUM YAZ
 1. merve dedi ki:

  7 haftalık hamileyim ilk gebeliğim inşallah bana çıkar 🙂 deneyimsizim sonuçta 🙂

 2. melike ünal bahçe dedi ki:

  Kitabi inceledim ve çok beğendim. elimde olmasini çok istiyorum inşallah bana cikar 28 haftalık hamileyim ilk bebeğim çok heyecanliyim 🙂

 3. Yeliz dedi ki:

  insAllah cıkar ilk bebegim 33 haftalık hamileyim elimin altinda bole bi kitap olması iyi olur.

 4. esmaördek dedi ki:

  Okunmaya değer bir kitap.Bilinçlenmek ve çevremdeki anne adaylarını bilinçlendirmek için inşallah bana çıkar

 5. GÜLCİHAN dedi ki:

  2 gebeliğim ama ilk defa anne olacak hissine sahibim her çocuk farklı bir kişilik,,okumaya değer…

 6. gumişim dedi ki:

  27 haftalık hamileyim,faydalı bir kitaba benziyor.Çıkmasada alıcam, inşallah bana çıkar:)

 7. Aybige dedi ki:

  Benim 1 kızım var nasipse 2.ye hamileyim ve henüz 3. Haftamizdayiz. Ben çocuk gelişimi mezunuyum ama bu kitabi çok merak ediyorum her ne kadar çocukları tanıyıp bilsemde illaki eksiklerin oluyor ve eksiklerimi bu kitapla kapatmayı umuyorum. Dua ile kalın…

 8. cigdem dedi ki:

  Yazınızı facebook adresimde paylaştım inşallah bana cikar:))

 9. Pakize dedi ki:

  26 haftalık hamileyim. her hamilelik ayrı bir heyecan

 10. Birsen dedi ki:

  sitenizi ilgiyle takip ediyorum cok faydalı bilgiler yer alıyor bu sayede kafama takılan bir husus oldugunda yol gosterici olarak hemen sitenizi ziyaret ediyorum sayenizde guvenli dogru bilgilendirilmiş bir anne adayayım 🙂 banada boş şans 🙂

 11. Nermin dedi ki:

  20 yasindayim 26+2 haftalık hamileyim ve ilk gebeligim insallah bana cikar okumayi cok istiyorum bilgilenmeyi 🙂

 12. hacer dedi ki:

  2 aylik hamileyim yazinizi paylastim nasib olursa insallah bana cikar…

 13. İpek dedi ki:

  7 aylık hamileyim yazınızı facebook adresimde paylaştım umarım bana çıkar.