40 haftalık hamilelik süresince sizin yanınızdayız

11 soruda hamilelik bilgilerinizi test edin

11 soruda hamilelik bilgilerinizi test edin

Hamileliğiniz sırasında çevrenizdekilerden pek çok bilgi edinirsiniz.Tümü iyi niyetle verilen bu bilgilerin hangisi doğru hangisi yanlış diye bazen kafanız karışır.O zaman hemen sizin için hazırladığımız testi yapın, doğruyu öğrenin.

Hamile olduğunu öğrenen anne adayı, içinde ve vücudunda neler olup bittiğini çok merak eder.Ve bu konuda söylenen her şeye kulak kabartır.Tabii her söylenen doğru değildir.Bu konudaki bilgilerinizi test etmek için hamilelikle ilgili testimizi çözün.Test şıklarını işaretledikten sonra doğru cevap ve açıklamaları görebilirsiniz.

HAMİLELİK BİLGİLERİNİZİ TEST EDİN

Bu soruları cevaplayın, şıklarda genel olarak hatalı inanışlar ve bunların yanı sıra doğrular yer alıyor.Bazı doğru bildiklerinizin yanlış çıkması sizi üzmesin, öğrenmenin yaşı ve zamanı yoktur.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

11 Soru TOPLAM %%total%% SORUDAN %%score%% DOĞRU

Bu Haber 64.413 kez okunmuştur.

Eklenme Tarihi : 03.03.2016 Per 11 : 3

YORUM YAZ
 1. Mutlu Anneee😊😊 dedi ki:

  10 dogru

 2. fd melek dedi ki:

  iyi gunler 10 haftalık bi gebeligim var ikiz di biri kayboldu birı sağlıklı idi 17 nisanda doktora gittim kesese kasılma olduğu ve risk taşıdığı söyledi iyi olur mu düzelir mi kese tekrardan. çok korkuyorum bebeğime bişey olur diye

 3. Şerife dedi ki:

  28 ci haftadayim kaç aylık hamileyim

  1. admin admin dedi ki:

   Gebelik takibi ay hesabıyla değil hafta hesabıyla yapılır.Bilgi amaçlı olarak 28 haftalık gebelik = 196 günlük = 6 ay 16 günlük hamile oluyorsunuz.

 4. Duygu dedi ki:

  Benim 7 doğru

 5. Pelin dedi ki:

  Hocam merhaba, 23 haftalik hamileyim kasık bölgemde bazen seyirme oluyor normal bir sey mi? Ilk gebeligim oldugu icin bazi hareketleri anlamakta güclük cekiyorum.ne anlama geliyor?

 6. Admin dedi ki:

  Doktor bey merhaba aklımı kurcalayan bi soru var lütfen yardımcı olun seroquel 100 mg kullanıyorum fakat hamile değilim hamile olma şansımı azaltır mı bu ilaç

 7. Mnksgoker dedi ki:

  8 doğru

 8. gaye dedi ki:

  Hocam merhaba ilişkiden 1 hafta sonra kahverengi akıntılarım başladı.İlişkide boşalma olmadı.4 gündür eser miktarda devam ediyor. Bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması döllenmeden 5 6 gün sonra oluyor bu kadar erken yerleşme kanaması yaşama ihtimalim var mı ?

 9. gül dedi ki:

  17+3Hamileyim 16 haftada doktorum cinsiyetinin erkek gördüğünü fakat kordonun arasinda oldugunu soyledi net cevap vermedi yanilma payi olurmu

 10. hayat dedi ki:

  Slm hocam bebek kacinci haftada yerlesiyor rahmr

 11. melek dedi ki:

  11 soruda 10 doğru yaptım sizin nasıl hanımlar

  1. MNG dedi ki:

   11 soruda 9 benimde bence fena değil😉

   1. admin admin dedi ki:

    İyi.Allah hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.