4 boyutlu ultrason nedir, Neden yaptırılır?

11.06.2017
3.124
A+
A-
4 boyutlu ultrason nedir, Neden yaptırılır?

4 BOYUTLU ULTRASON İLE BEBEĞİN KİME BENZEYECEĞİ GÖRÜLEBİLİR ?

4 boyutlu ultrason ile bebeğin doğduktan sonra kime benzeyeceğinin yanı sıra vücudunda olan anomalilerde taranır. Bu taramada bebeğin burun kemiği olup olmadığı, beyninde kist olup olmadığına , omurgasında problem olup olmadığına , ellerinin ayaklarının durumuna 4 boyutlu ultrason ile çok daha detaylı bakılabilir.4 boyutlu ultrasonun teknolojik olarak bir takım avantajları bulunmaktadır. Bebeğin vücudunda olan değişiklikleri net olarak izleyebiliyoruz. Ellerinde ayaklarında olabilen anomaliler ayırt edilebiliyor.4 boyutlu ultrason ile bebeğin kime benzeyeceğini görebiliyoruz. Anne ve baba adayları doğacak bebeklerinin kime benzediğini merak ediyor. Doğmadan önce bebeğin kime benzediğini görmek anne ve baba için güzel bir durumdur.

4 BOYUTLU ULTRASON NEDİR, NEDEN YAPTIRILIR ?

Ankara’da 4 boyutlu ultrason muayenesinde sitemizden aradığınızı söyleyerek %25 indirim ile 4 boyutlu detaylı ultrason muayenesi için Uzm. Dr. Rengin TÜRKGÜLER’e başvurabilirsiniz.

Ankara 4 boyutlu ultrason Uzm. Dr. Rengin TÜRKGÜLER
Farilya Business Center Ufuk Üniversitesi Cad. 8/68 Çukurambar Ankara
0 312 224 13 14
info@drrengin.com
https://www.ultrasonklinik.com

 

Radyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Rengin Türkgüler
Radyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Rengin Türkgüler
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi bölümünde İhtisas eğitimine başladı. 3 yıl kalp damar cerrahisi ihtisasına devam etti, bu dönemde aktif olarak AV fistül ve Varis ameliyatları yaptı. Kalp ameliyatlarını asiste etti, ameliyat için gerekli safen ven ve radial arter hazırladı. 3 yıllık kalp damar cerrahisi ihtisasının sonunda istifa ederek Bayındır Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahi Bölümü’nde çalıştı. Ardından Tıpta Uzmanlık Sınavına tekrar girdi. Bu sınavı başarıyla geçerek Ankara Dışkapı Yıldırım Bayezıt Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji Bölümünde Radyoloji İhtisasına başladı. İhtisasını tamamlayarak Radyoloji Uzmanı oldu.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
  1. blank İsimsiz dedi ki:

    Merhabalar son adet tarihim 5 ekim en son doktora gittgimde 17+4 gunlukken muayene esnasında 18+2 dedı dr ve suan 19+3 um neden bu sekılde oluyor yanı ben dr soyledıgı tarıhe gore mı davranmalıyım bilgi verirseniz sevinirim

Daha Fazla Yorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.