reklam-alani
40 haftalık hamilelik süresince sizin yanınızdayız

Avon’dan Meme Kanserini Kafaya Taktık Kampanyası

Avon’dan Meme Kanserini Kafaya Taktık Kampanyası

Her yaşta güzelliğinize ortak olan yılların markası Avon’dan meme kanserine dikkat çekmek amacıyla “Kafaya taktık” kampanyası!

Meme kanseri bildiğiniz üzere kadınları son derece üzen ve sosyal yaşamını olumsuz etkiyen sağlık sorunlarından biri. Bu nedenle meme kanserine dair her an bilinçli olmak ve düzenli kontrollerin yapılması gerekir. İleriki dönemlerde annelik heyecanınızın yarım kalmaması için siz de meme kanseriyle mücadeleye edin!

Meme Kanseri ile Mücadele kapsamında Avon, Ekim ayı boyunca bu hastalığa dikkat çekmek için güzel bir farkındalık oluşturmuş durumda. 21 yıldır sürdürdüğü bu çalışmaya yeni bir soluk getiren Avon, bu kampanyayla daha fazla desteğe ihtiyaç duyuyor. Meme Kanseri ile Mücadele kapsamında Ekim ayında siz de Meme Kanserini kafaya takmaya var mısınız?

Meme Kanseri farkındalık ayı etkinliğini yürüten Avon’un amacı Meme Kanseri’nde erken teşhisin önemini vurgulamak ve muayene yöntemleri hakkında kadınları bilinçlendirmek. Yıllardır Meme Kanseri için gerek sosyal medyada gerek saha etkinliklerinde bu hastalığa dikkat çekerek herkese duyurmayı başaran Avon sosyal medyada medyada #kafayataktik etiketiyle 80 binin üzerinde paylaşım gerçekleştirdi. Yapılan bu paylaşımlarla sosyal medyada tam olarak 229 milyon etkileşim sağlandı. Sonuç olarak ise tüm paylaşımlar adına Türk Kanser Derneği’ne (TKD) 50.000 TL bağış yapıldı.

Avon bu yıl Meme Kanseri Farkındalık Ayı etkinliğiyle ve TKD’nin de desteğiyle sosyal medyada 80 bin, sahada 85 bin kişiye temas etti. Sadece Ekim ayı ile sınırlı kalmayıp tüm yıl boyunca bu mücadeleyi yürütmek ve daha fazla kadını bu hastalığa karşı bilinçlendirmek için sizlerin de desteğini bekliyor.

İçinde bulunduğumuz “Meme Kanseri Farkındalık Ayı”nda #kafayataktik hashtagiyle atacağınız tek bir tweet ile Avon’un Türk Kanser Derneği’ ne bağış yapmasını destek olabilirsiniz! Gelirinin tamamı meme kanseriyle mücadele fonuna aktarılan Avon sosyal sorumluluk sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu Haber 178 kez okunmuştur.

Eklenme Tarihi : 24.10.2017 Sal 10 : 24

YORUM YAZ

Henüz yorum yapılmamış.