Doğum hikayesini yollayan herkese hediye kitap

24.04.2016
19
A+
A-
Doğum hikayesini yollayan herkese hediye kitap

Sitemize Doğum Hikayesini yollayan tüm annelere en çok satılan kitaplardan Prof. Dr. Sefa Saygılı ve Pedagog Ali Çankırılı tarafından yazılan  ”Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü ” kitabını hediye ediyoruz.

Ücretsiz hediye kitap almak için haftahaftahamilelik@gmail.com mail adresine bebeğinizin 1 adet resmi ile ayrıntılı gebelik ve doğum hikayenizi yollamanız yeterli.

Şartlar :

►Gönderilen makale daha önce başka bir internet sitesinde yayınlanmamış olmalı.

►Yolladığınız makale ( yazı ) özensiz, gelişigüzel olmamalı. Word dosyasında yazarsanız kelime hatalarını altı çizili olarak gösteriyor.

►Yolladığınız makale minimum 250 kelimelik olmalı.

►Kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanacak olup hiç bir ücret
ödemeyeceksiniz.

ÖZGÜN olmayan ve 250 kelimden az olan makaleler kabul edilmeyecektir.

►Kabul edilen makaleler sitemizin doğum hikayeleri kısmında yayınlanacaktır.

►Yazı gönderen herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü

Gençler bir meslek öğrenmek için senelerce tahsil yapıyor, üniversite bitiriyor, yüksek lisans yapıyor, bilgisayar ve dil kurslarına gidiyorlar. Aynı gençler evlenmek, evliliği sağlıklı yürütmek ve anne baba olmak için herhangi bir eğitim almıyorlar. Kendi anne babalarından gördükleri gibi evliliği yürütmeye ve çocuk büyütmeye çalışıyorlar. Farkında olmadan anne babalarının hatalarını tekrar ediyor, bazen çözümü zor sorunlar yaşıyorlar.

“Kızların Eğitimi” isimli kitabın yazarı Fenelon diyor ki: “Toplumu eğitmek istiyorsanız aileyi eğitin. Aileyi eğitmek istiyorsanız anneyi eğitin. Anneyi eğitmek istiyorsanız kızları eğitin; çünkü onlar yarının anneleri olacaklar. Bizim de bu kitabı hazırlamaktaki amacımız anne adayı genç kızlarımızı, çocuk sahibi anneleri, özellikle çalışan anneleri çocuk eğitimi konusunda bilgilendirmektir. Üvey anneleri, boşanan anneleri ve mahkûm anneleri de unutmadık, onlara da yer verdik.

anne-olma

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.