Gizlilik Kuralları

    Haftahaftahamilelik.gen.tr web sitesinin tüm hakları saklıdır.Haftahaftahamilelik.gen.tr sitesinde yer alan makale, resim, röportaj , video gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haftahaftahamilelik.gen.tr. sitesine aittir. Haftahaftahamilelik.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haftahaftahamilelik.gen.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

    www.haftahaftahamilelik.gen.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haftahaftahamilelik.gen.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.