Hamile kalma ihtimalinin en az olduğu günler

02.07.2014
108
A+
A-
Hamile kalma ihtimalinin en az olduğu günler

        Kadınlar için ayın belirli günleri hamile kalma  ihtimali oldukça azalır .Hamile kalma ihtimalinin en az olduğu günler adet kanaması başlamadan bir hafta öncesi ile kanama başladıktan ( adetin ilk gününden ) bir hafta sonrası arasındaki günler hamile kalma ihtimalinin en az olduğu günlerdir. Buna rağmen bu günlerde hiç bir zaman gebelik ihtimali sıfır diyemeyiz.Adet kanamasının olduğu dönem hamile kalma ihtimalinin en az olduğu dönemdir.Kadınlar bazen adet kanaması haricinde başka kanamaları adet kanaması sanıp bu günlerde ilişkiye girildiğinde hamile kalınabilir.Bu nedenle gebelik düşünmüyorsanız muhakkak korunmalısınız.Korunmadan ilişkiye girilen her gün azda olsa hamilelik ihtimali vardır.

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.