Hediye -Çocuklarda uyku sorunları ve çözümleri

18.02.2013
39
A+
A-
Hediye -Çocuklarda uyku sorunları ve çözümleri

Sitemizde Gün Yayıncılık desteği ile hediye kitap vermeye devam ediyoruz .Bu hafta 1 ziyaretçimize ”Çocuklarda
uyku sorunları ve çözümleri
” kitabını hediye edeceğiz.

Çocuklarda uyku sorunları ve çözümleri

 Aşağıdakilerden biri veya daha çoğu çocuğunuzda var mı?

-Uykuya zor dalma

-Uyku düzensizlikleri

-Gece ortasında uyanma

-Uyku terörü, uykuda yürüme, gece korkuları

-Sabah zor uyanma ve okulda uykulu olma

-Horlama

-Yatak ıslatma

-Başını duvara veya yatağa vurma

-Uyku apnesi

-Narkolepsi

Çocuk uyku sorunları konusunda 30 yıllık deneyimi bulunan Dr.Richard FERBER; çocuğunuzun gece iyi ve sürekli uyuması, gündüz performansının başarılı olması için yapılması gerekenleri açıklıyor. Bu kitapla uyku sorunlarını ayrıntılarıyla tanımlayarak, çözümleri yaşanmış örneklerle anlatıyor.

Böylece çocuğunuzun ne sorunu olduğunu, hangi yaşta ne kadar uykuya ihtiyacı olduğunu, hangi sorunları nasıl çözeceğinizi , ne zaman tıbbi desteğe ve yardıma ihtiyaç duyacağınızı gösteren ayrıntılı bir rehber sunuyor.

Yeni gelişmelerle uykunun doğasını ve çocuklarda uyku gelişimini anlatan bu kitap, bebeklikten, gençliğe kadar karşılaşabilecek olan uyku sorunları ve her durum için seçilebilecek çözümleri yaşanmış örneklerle açıklıyor. cocuklardauykusorunlari

 Dr.Richard FERBER, halen Harvard Tıp Fakültesi’nde Nöroloji Profesörü ve Boston Çocuk Hastanesi’nde Uyku Bozuklukları bölümünde direktör olarak görev yapmaktadır. 447 sayfa
Çocuklarda uyku sorunları ve çözümleri kitabını bu yazının altına 04.03.2013 tarihine kadar yorum bırakan ziyaretçilerimiz arasından çekilişle bir kişiye vereceğiz.

 

Kitap çekilisi random org üzerinden yapıldı.Hediye kazanan asıl talihli 6. yorumu yazan Gulin manav
Asıl hediye sahibine 7 gün içinde ulaşamama ihtimaline karşı yedek talihli 9. yorumu yazan nermin adlı ziyaretçimiz.

 

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
  1. blank kilinc82 dedi ki:

    tam ihtiyacım olan ve okumam gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum daha önce yaptığım araştırmalara göre faydalı olacağını düşünüyorum

Daha Fazla Yorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.