Hediye – HypnoBirthing , Kolay Doğum Kitabı

16.03.2013
73
A+
A-
Hediye – HypnoBirthing , Kolay Doğum Kitabı

HypnoBirthing -daha kolay, daha rahat, güvenli bir doğuma doğal bir yaklaşım


DOĞUMUNUZ  KOLAY, RAHAT, SAKİN,
DOĞAL, AĞRISIZ, KEYİFLİ BİR ANI OLSUN SİZE VE BEBEĞİNİZE HİÇ UNUTULMAYACAK BİR HEDİYE…

 

KEŞKE’SİZZ DOĞUMLAR İÇİN EŞSİZ BİR REHBER…

 


Çocuk doğurmak korkulacak bir şey değildir, hayatın doğal ifadesidir. Bu kitapta Marie Mongan acının doğumun doğal bir eşlikçisi olduğu efsanesini çürütüyor. Bedenimizi gergin ve kapalı tutan korkuyu serbest bıraktığımız zaman nazik doğumu yaşayacağımızı kanıtlıyor…

 Biz doğum uzmanlarının artık doğumda kullandığımız dili sorgulama zamanı çoktan geldi. Doğumda kullanılan dilin çok daha pozitif ve kadına hitap etmesi için HypnoBirthing felsefeleri en büyük rehber olacaktır. Ben de büyük bir değişim yaratan hypnobirthing felsefeleri, doğum uzmanlarının doğuma bakışını da değiştirecektir. “keşke” siz doğumlar yolunda HypnoBirthing büyük bir rehber olacaktır. 

Dr. Hakan Çoker Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – HypnoBirthing eğitmeni -İstanbul 

HypnoBirthingtekniğinin yaratıcısı Marie Mongan’ın bu kitabı doğal doğum yapmak isteyen anne adaylarına güven veriyor. Marie Mongan, bu teknikle babayı da doğum sürecinin aktif bir katılımcısı haline getirerek anne-baba-bebek üçlüsünü birbirine daha da yakınlaştırıyor. İki doğumunu da doğal yollarla gerçekleştirmiş bir anne olarak özellikle de kitaptaki özgüven sağlayan telkinlerinden çok fazla faydalandığımı söyleyebilirim. HypnoBirthing ve Marie Mongan, doğumun doğal bir süreç olduğunu, kendi hallerine bırakıldığında bebeğimin doğmayı, bedenimin de doğurmayı bildiğini kabul etmemi sağladı. Her kadının, doğanın onu doğurmak için donattığını fark etmesi dileğiyle… 

Elif Doğan –Blogcu Anne

Hem ilk bebeğimi hem de ikinci doğumumda ikizlerimi HypnoBirthing sayesinde ağrısız doğurdum. Zihnimi ve bedenimi kolay bir doğuma hazırlarken HypnoBirthing felsefeleri ve egzersizleri hep yanımdaydı. Şimdi aynı felsefeleri doğuma hazırladığım ailelere öğretiyorum. 

Lorens Arslan HypnoBirthing Eğitmeni- Marmaris 

İyi ki doğal doğum yapmışım, bu kadar güçlü ve eşsiz bir deneyimi, oğlum da ben de başka bir yolla yaşamımıza katamazdık. Olağanüstüydü, dünyanın en büyük mucizesine tanıklık etme şansını yakaladım. Kendini bilme yolculuğunda uyum içinde hareket ederek muhteşem bir kavuşma deneyimledik.

Funda Mumcuoğlu – EFT Uygulayıcısı, Reiki Öğretmeni, Yazar – İstanbul

 

HypnoBirthing Mongan Yöntemi ( Kolay Doğum ) kitabını bu yazının altına 28.03.2013 tarihine kadar yorum bırakan ziyaretçilerimiz arasından çekilişle bir kişiye vereceğiz.

kolay-dogum-asilkolay-dogum-yedek

 

 

 

 

 

Kitap çekilisi random org üzerinden yapıldı.Hediye kazanan asıl talihli
21. yorumu yazan Seda isimli ziyaretçimiz.Asıl hediye sahibine 7 gün içinde ulaşamama ihtimaline karşı yedek talihli 2. yorumu yazan Aksel Bayram adlı ziyaretçimiz.

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 52 YORUM
 1. blank glr dedi ki:

  bu kitap ilk doğumum için çok gerekli..

 2. blank Geknc dedi ki:

  Cesaretsiz olduğumu düşünüp sürekli sezeryan olacağımı düşünmek beni çok üzüyor 🙁 Umarım bende normal doğum yapabilirim.

 3. blank Hatice Toker dedi ki:

  Bilinçli anne olmak ve kolay bir doğum. kim istemez ki.
  Hem bebeğimin sağlığı hem de benim için. Faydalıdır eminim.

 4. blank sibel dedi ki:

  Benim de ilk giebeliğim aslında normal doğum yapmak istiyorum ama: normal doğumla ilgili anlatılan deneyimler ve doğumumun Ramazan ayına denk gelecek olması biraz tedirgin ediyor beni çünkü doktorum izinde olacak.Bayılmakta istemiyorum.İnşaallah hepimize Rabbim hayırlı doğumlar nasip eder…

Daha Fazla Yorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.