Hediye – ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabı ” çekilişi

16.07.2014
43
A+
A-
Hediye – ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabı ” çekilişi

Sitemizde ziyaretçilerimize hediye vermeye devam ediyoruz bu hafta Gün Yayıncılık desteği ile ” Yeni Annelere Mucize Çözümler ” Kitabını konuya yorum yazan 3 kişiye hediye edeceğiz.Çocuk bekleyen ebeveynler için muhteşem bir kaynak kitap.

Bunun dışında konuya yorum yazan tüm ziyaretçilerimize Anne , bebek giyimde geçerli 15 TL hediye çeki göndereceğiz.


KİTABIN TANITIMI

 Tracy Hogg… “Bebeklere Fısıldayan” mucize kadın… Onunla bebek bakımı konusunda en çok satan kitap olan Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ile tanıştınız. Mucizelerine şahit oldunuz. Onun yolundan ilerleyerek bebek bakımı konusunda kendi mucizelerinizi yarattınız. Kitabın DVD’si destek kuvvet olarak ardından geldi. Sonra Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler kitabı geldi. Büyümeye başlayan bebeğinizin değişen sorunları için gene yardımınıza Tracy koştu. Ve şimdi de “Yeni Annelere Mucize Çözümler” kitabıyla Tracy Hogg geri dönüyor! ve siz ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg’un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

 Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?

Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız…)

Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz… Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?

Tracy’nin Üç Gün Sihri… Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?

 Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyanYeni Annelere Mucize Çözümler”, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor.

 “Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor -çocuklarının huyunu daha hayatlarının erken döneminde kavrayabilme becerisi…”

anne

Yeni Annelere Mucize Çözümler ;Kitabını bu yazının altına 25.07.2014 tarihine kadar yorum bırakan ziyaretçilerimiz arasından çekilişle üç kişiye vereceğiz.

Yorum yazarak çekilişe katılacak ziyaretçilerimizin mail adresini doğru yazmaları çok önemlidir.Hediye kazanan ziyaretçilerimize mail adresi yoluyla ulaşacağız.Mail adresleri diğer kullanıcılar tarafından görünmeyecek.

………………………………………………………………………………………………………

Kitap çekilisi random org
üzerinden yapıldı.Hediye kazanan ziyaretçilerimiz.

8. yorumu yazan Didem

18. yorumu yazan Cem Uçan

40. yorumu yazan Filiz

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 46 YORUM
  1. blank zübeyde dedi ki:

    merhaba,
    ben 8 haftalık anne adayıyım, Allahım kucağımıza almamızı nasip etsin. Allahım isteyen herkese nasip etsin. kitabın çok faydalı olacağı görüşündeyim, umarım kitap bize çıkar

  2. blank saadet irez dedi ki:

    Merhaba,
    Bende 24 haftalık bir anne adayıyım oğluşumun şansına inşallah bu kitap bize cıkar . Bütün Hamile Arkadaşlara hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun Allahım isteyen herkese nasip etsin .Op.Dr. Zeki Salar bey’e bizleri aydınlatıcı bilgiler verdiğinden dolayıda cok teşekkür ederim

Daha Fazla Yorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.