Hediye – ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabı ”

03.09.2013
1
A+
A-
Hediye – ” Yeni Annelere Mucize Çözümler Kitabı ”

Sitemizde Gün Yayıncılık desteği ile hediye kitap vermeye devam ediyoruz .Bu hafta 1 ziyaretçimize ”Yeni Annelere Mucize Çözümler ” kitabını hediye edeceğiz.

            Tracy Hogg… “Bebeklere Fısıldayan” mucize kadın… Onunla bebek bakımı konusunda en çok satan kitap olan Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler ile tanıştınız. Mucizelerine şahit oldunuz. Onun yolundan ilerleyerek bebek bakımı konusunda kendi mucizelerinizi yarattınız. Kitabın DVD’si destek kuvvet olarak ardından geldi. Sonra Çocukluğa Geçiş Sorunlarına Mucize Çözümler kitabı geldi. Büyümeye başlayan bebeğinizin değişen sorunları için gene yardımınıza Tracy koştu. Ve şimdi de “Yeni Annelere Mucize Çözümlerkitabıyla Tracy Hogg geri dönüyor! ve siz ebeveynlere, bebekleriyle doğumu izleyen birkaç hafta içinde gerçek anlamda iletişim kurabilmeleri için ihtiyaçları olan araçları sunuyor. Şimdi siz de Hogg’un basit, kolayca ulaşabileceğiniz programlarından yararlanıp şu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz:

 • Ailenin her bir üyesinin hayatını daha kolay ve mutlu hale getirecek bir programla bebeğinizi nasıl besler, oynatır ve uyutursunuz?

 • Bebeğinizin size söylemeye çalıştıklarını nasıl doğru yorumlarsınız?(ki böylece bebeğinizin gerçekten istediği şey gündüz uykusuna yatmakken onu beslemeye çalışmayasınız…)

 • Bebeğiniz hangi bebek tipinde? Melek, Kitap, Hassas, Heyecanlı veya Huysuz… Peki, onunla etkileşimde bulunmanın en iyi yolu nedir?

 • Tracy’nin Üç Gün Sihri… Bütün kötü alışkanlıkları (sizinkileri ve bebeğinizinkileri) sadece üç günde nasıl değiştirirsiniz?

          Güven verici, gerçekçi ve yaygın inanışa sıklıkla meydan okuyan “Yeni Annelere Mucize Çözümler, ailelere sadece daha sağlıklı ve mutlu bir bebek değil aynı zamanda daha rahatlamış ve mutlu bir ev halkı da vaat ediyor. “Tracy Hogg ebeveynlere gerçek bir armağan veriyor -çocuklarının huyunu daha hayatlarının erken döneminde kavrayabilme becerisi…”-Los Angeles Family

 

yeniannelere-mucize-cozumle

 Yeni random.org üzerinden yapılan çekilişte hediye kazanan asıl talihlimiz 16. yorumu yazan Gizem isimli

Asıl  hediye sahibine 5 gün içinde ulaşamama ihtimaline karşı yedek talihlimiz 56. yorumu yazan Malike isimli ziyaretçimiz. ziyaretçimiz.

 

Asıl hediye sahibine 7 gün içinde ulaşamama ihtimaline karşı 1.yedek talihlimiz 3. yorumu yazan Özlem , 2. yedek talihlimiz 72. yorumu yazan Melekber isimli ziyaretçimiz.

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 67 YORUM
 1. Avatar Sevda dedi ki:

  bende istiyorum bu kitaptan ilk bebiş kızımın dünyaya gelmesine cok az bir zaman kaldı 🙂 heycanla bekliyorum..

 2. Avatar Hilal dedi ki:

  bebeğim ve benim şansıma.. daha önceki çekilişlerde yüzümüz gülmedi umarım bunda güler:)

 3. Avatar ASLI dedi ki:

  ikinci bebeğimi bekliyorum,ilki ise 2 yaşında daha küçük. ikisi ile rahat zamanlar geçirebilmem için bu kitaba gerçekten ihtiyacım olabilir…

 4. Avatar ümran dedi ki:

  bende ilk bebeğime 26 haftalık hamileyim kızım doğduğunda benimde mucize çözümlere ihtiyacım olacak.

Daha Fazla Yorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.