Özlem’in doğum hikayesi

17.04.2014
17
A+
A-
Özlem’in doğum hikayesi

Merhabalar adım Özlem. Benim oğlumla kavuşmam 14.06.2013 tarihinde oldu. Aslında beklenen doğum tarihim temmuz sonuydu.. 32.haftalık gebeyken ve hiçbir sıkıntım yok işte çalışırken birden bire suyum boşaldı ne ağrı ne sancı hiçbir şey yok… Hatta öyle ki ben suyumun geldiğini bile anlamadım apar topar hastaneye gittik ve kontrollerden sonra doktor suyumun oranının çok az seviyeye düştüğünü ve hemen hastaneye yatmam gerektiğini söyledi hiç yataktan kalkmadan 1 gece hastanede ilaçlarla bebeğin akciğerlerinin gelişimi için iğneler vuruldu. Ve sabah doktorum kontrole geldiğinde suyumun iyice bittiği anlaşıldı ve apar topar doğuma alındım. Şaşkındım korkuyordum kendimi suçluyordum bir yandan da her kontrolüm bu kadar iyiyken neden böyle Bir şey oldu diye sorular soruyordum kendi kendime…Ama tek dileğim oğlumun sağlıklı bir şekilde aramıza gelmesiydi.. Lokal anesteziyle gerçekleşen doğumun ardında oğlumla ilk göz göze gelişimiz ameliyathaneye oldu…Sonra beni odama Götürdüler ama oğlum yanımda yoktu maalesef onu erken doğum sebebiyle yoğun bakıma aldılar…O anlar benim için Kötüydü onun yanımda olmaması onca hayalimin yarım kalması ama yinede tek avuntum oğlumun sağ salim doğmuş ve Aramızda olmuş olmasıydı…10 günün sonunda oğlumla kavuştuk…Allah herkese hayırlı ve güzel doğumlar nasip etsin…

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.