Tesettür hamile giyim modelleri

06.10.2015
259
A+
A-
Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür Hamile Giyim Modelleri

Tesettür kıyafetlerinde çok fazla bir çeşit yokken, artık günümüzdeki çeşitler artmış ve birbirinden şık tesettür kıyafetler tasarlanmıştır. Bu kıyafetlerin türlerinden biri de hamile giyim üzerinedir. Hamilelik döneminde kullanılabilecek olan rahat ve bol kıyafetler, tamamen tesettürlü bayanlara özgü dikilmiştir. Rahatlığın adresi olan Lc Waikiki ve De Facto başta olmak üzere birçok giyim mağazalarında çeşit mevcuttur. Ayrıca tesettürlü bayanların giymiş olduğu feracelerinde hamilelik için dikilmiş kesimleri vardır.

Tesettür Hamile Elbise Modelleri Nasıldır?

Kapalı bayanların tercih edebileceği, pekçok hamile elbiseleri vardır. Tek renk hamile elbiseleri olduğu gibi, iki renkli, desenli, cepli, düğmeli ya da çizgili birçok elbise modeli dikilmiş, bu da hamile tesettür şıklığı için çeşitleri arttırmıştır. Elbiselerde bisiklet yaka, bebek yaka, yuvarlak yaka,  v yaka seçenekleri kullanılmış, ayrıca belden bağlamalı, lastikli ya da düğmeli modelleri sadece karnı ön plana çıkararak, hamile bayanların elbisenin içerisinde şirin bir görünüm kazanmasını da sağlamıştır.

Tesettür Hamile Elbise Kesimleri Nasıldır?

Çoğu elbisede düz ve uzun kesim kullanılırken bazıları elbiselerde ise balon kesim ya da etek ve tunik görünümlü iki kat elbise kesimleri kullanılmıştır. Hamile kıyafetlerinin olabildiğince düz kesim seçilmesi lazımdır. Zayıf hamile bayanlar balon kesim elbiseleri tercih edebilirken, biraz daha kilolu olan bayanların balon kesimde daha kilolu görünme ihtimalleri vardır. Bu yüzden kilolu sorunu olan hamilelerin, kabarık kesimlerin aksine daha düz ve uzun modelleri seçmesi hem daha ince, hem de daha uzun gösterecektir.

Tesettür Hamile Elbiselerinde Hangi Renkler Kullanılmıştır?

Hamile giyimlerinde her renk elbise bulunmaktadır. Çoğunlukla kullanılan renkler ise açık renkten çok, koyu renge dönüktür. Asker yeşili, lacivert, siyah, koyu mavi tonları, vizon rengi bunlardan bir kaçıdır. Açık renklerde ise petrol tonları, kırmızının açık tonları ve mavinin açık tonları yer almaktadır. Ayrıca hamile giyimlerinde koyu renk elbiseler üzerine, açık renk çizgi desenleri ile farklı bir hava yaratılmış olup, çeşitlerin arttırılması sağlanmıştır. 

Tesettür Hamile Tunik Modelleri Nasıldır?

Tesettür kıyafetlerinde, tunikler çok önemli yer tutar. Yapılacak olan kombinlerde kurtarıcı olarak bilinir. Giyilecek olan bir tunik ve pantolon kombini ile çok şık, bir yandan da daha rahat olmak mümkündür. Hamilelikte rahatlık çok önemlidir. İki can taşıyan annelerin, sıkılıp bunalmaması gerekir. Yoksa bu halleri içindeki canlıyada yansıyacaktır. Tesettür tunik modellleri, diz kısmının biraz üzerinde ya da aşağısında olarak tasarlanmış, yazılı desenler ya da tamamen düz olarak dikilmiştir. Tuniğin üzerine hamilelik ile ilgili birkaç kelimeyle cümleler yazılarak, hamilelerin üzerinde gayet hoş durmaktadır. Hamile tuniklerin çoğunda, penye kumaşı kullanılmıştır. Penye kumaşı cıcaklığı dengede tutan bir kumaş olduğu için, yaz ya da kış fark etmeksizin kullanılabilir. Çizgili tunikler veya alt ve üst farklı olmak üzere iki renk düğmeli tuniklerde çok tercih edilen modeller arasındadır.

Tesettür Hamile Tunik Kesimleri Nasıldır?

Bilekte biten tunik modellerinin aksine, tuniklerin boyu daha çok dizlerdedir. Hamilelikler uzun ve bol olduğunda, boyu daha kısa ve haliyle daha kilolu gösterir. Bu yüzden hamile tunik kesimlerimde, çoğunlukla kısa kesim tunikler tasarlanmıştır. Ayrıca tesettür hamile tuniklerinde cepler çok nadir olarak kullanılmış olup, çoğu tunikler cepsiz dikilmiş ve yakada ise genellikle bisiklet yaka kesimi tercih edilmiştir.      

Tesettür Hamile Tuniklerinde Hangi Renkler Seçilmiştir?

Elbiselerin aksine, tunik modellerinde çoğunlukla açık tonlar kullanılmıştır. Gökyüzü mavisi, beyaz, sarı, pembe gibi açık renk tunikler mevcutken, koyu tonlarda ise siyah ve lacivert rengi ağırlıklı tunikler tercih edilmiştir.

Bununla birlikte gebelik döneminizde tesettür giyim markalarının üretmiş olduğu feraceleri de gebelik ve lohusa döneminde kullanabilirsiniz.

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile lacıvert elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile pencereden bakan bebek resmi

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile siyah elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile pembe lacıvert elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile lacıvert elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile lacıvert elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile mor elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile yeşil elbise

Tesettür hamile giyim modelleri

Tesettür hamile yeşil elbise

32

Tesettür hamile mavi tunik tişört

31

Tesettür hamile lacıvert tunik tişört

Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri Tesettür hamile giyim modelleri 16 17 18 19 20 21 22 23 24 27 28 29 30 33 34 35 37 38 40 41

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Merve dedi ki:

    Bu elbise modellerini nerden bulabiliriz ya da markası nedir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.