Ücretsiz Doğum Öncesi Eğitim Semineri

25.09.2014
50
A+
A-
Ücretsiz Doğum Öncesi Eğitim Semineri

Hisar Intercontinental Hospital’in Ücretsiz Düzenlediği Doğum Öncesi Eğitim Programları Devam Ediyor…

       Hisar Intercontinental Hospital’in anne ve baba adaylarını bilgilendirmek, hamilelik ve doğum süreci ile doğum sonrasına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla ücretsiz olarak düzenlediği Doğum Öncesi Eğitim Programları anne adaylarının hamilelik, doğum ve doğum sonrası süreçleri konusunda detaylı bilgilendirme yapmaya devam ediyor.

       Ücretsiz olarak her ayın 3. haftası başlayan ve 3 haftalık süreçte devam eden Doğum Öncesi Eğitim Programları, konusunda uzman hekimler tarafından yapılıyor. 2007 yılından bu yana ‘Bebek Dostu Hastane’ olarak hizmet vermeye devam eden Hisar Intercontinental Hospital bir anne adayının hamileliğinin başından sonuna kadar tüm süreci sağlıklı ve bilinçli bir şekilde geçirmesini amaçlayarak düzenlediği eğitim programında;

Yaptırılması gereken testlerden doğum yöntemlerine;

Anne adayının yaşayabileceği sorunlardan doğum yapılacak hastanenin seçimine;

Beslenmeden egzersizlere;

Doğum sonrası ruh sağlığından bebek ve anne-baba arasındaki iletişime;

Anne sütü ve emzirme tekniklerinden yenidoğan bakımına kadar çok geniş bir yelpazede eğitimler veriliyor.

       Anne adaylarının eşleriyle birlikte katılabilecekleri Doğum Öncesi Eğitim Programı’nda Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beslenme ve Diyet, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Fizyoterapi Bölümlerinden uzman hekimlerin yanı sıra Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireleri de uygulamalı eğitimler veriyor.


BİLGİ VE KAYIT İÇİN

Tel       : 0216 524 13 00 (2166 – 2169 )

E-mail : kurumsal@hisarhospital.com

admin
admin
2010 yılından itibaren alanında uzman kişilerin bilgilerine başvurarak anne adaylarının 9 ay 10 gün boyunca aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışıyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank ilknur dedi ki:

    BENİMDE KATILACAĞIM FAYDALI BİR PROGRAM .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.